محل تبلیغات شما

داداشم از سربازی اومده و امشب ساعتِ یازده باید برگرده دیشب خودشُ برای مامان لوس کرد، گفت: مامان میشه برای فردا که دارم میرم یه کیکِ هویج درست کنی؟ آخه هردفعه که میبرم اونجا کلی سرباز خوشحال میشن و دعات میکنن

قیافشم اینجوری بود وقتی داشت این حرفارو میزد

مامانمم در این حالت بود

اینم من

خلاصه مامان امروز کیک هویج رو پخت و دلِ داداشم و سربازای مملکت رو شاد کردمنم رفتم با مظلومیتِ تمام گفتم: مامان میشه یه برش ازین کیکُ من بخورم؟ مامانمم گفت نــــــه :/ داداشت میخواد ببره

خلاصه مامانم رفت بیرونمن موندم و بابام و چایِ دم کرده فقط کیک کم داشتیمداداشمم که خواب بودپس چیکار کردیم؟

نه اشتباه نکنین دست به کیک نزدیم بابام تشویقم کرد گفت پاشو خودت درست کنمنم که هنرمنـــــــد دست به کار شدم

رفتم دستورو آوردم همه چیم آماده کردم گذاشتم رو میزفقط مونده بود آردو بیارم تا تکمیل شه چون قبلش مامانم کیک درست کرده بود گفتم حتماً دبه به اون بزرگی رو گذاشته رو میز پس منم از همون میریزم. خلااااااصه همرو قروقاطی کردم و با دلی خجسته روشم شکلاتِ نسوز به طرحِ لبخند چیندم و فرستادمش تو فر.ازونجایی که خیلی کارم درسته ظرفامم شستم، میزم دستمال کردم انگار نه انگار خانی اومده و خانی رفته

حالا اینارو ولش کنیندر این فاصله هنوز مامان خونه نیومدهداداشمم هنوز خوابهکیکِ آماده شد منم درش آوردم تا خنک شه10 دقیقه بعد که آماده خوردن شد، قشنگ دوتا چای ریختم و کیکم گذاشتم کنارش وبا لبخندی ژد به سمتِ بابا رفتم و با ژستِ (ببین من خودم بلدم) تعارف کردم

اولش دیدم یکم پودریه و نمیشه با چنگال خورد، رفتم قاشق آوردمبابا خورد و گفت خیلی خوشمزس فقط یکم شیرینهولی دستت درد نکنه

بعدش نوبتِ خودم بودقاشقِ اولُ که گذاشتم دهنم چشام خط شد، پودرا رفت تو بینیم، قیافم جمع شد و با آرزویِ زنده موندن قورتش دادم!! 

آقا بگو چی شده بود؟ من بجایِ آرد سفید، آردِ برنج ریخته بودم

مامانم اومد تا رو میز دیدش گفت چه قشنگهههه اما تا من بخوام به خودم بیام و بگم مامان نخوردیگه دیر شده بود

دلم برای اون همه شکلاتی که توش ریختم میسوزهاما اشکال نداره به جاش خیلی خندیدیم

+ آخرشم مامانم تسلیم شد و به منو بابام نفری دوتا قاچ کیک داد تا دیگه ازین هنرنمایی ها نکنیم

++ ببخشید طولانی شد

حماســه ای که آفریدم!!

ثمین قناد می شود ✯◡✯

✫ستاره هایِ رویِ زمیــن✫

مامان ,رو ,کیک ,منم ,خیلی ,میز ,رو میز ,و با ,در این ,شد و ,مامان میشه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها